Platforma konsultacyjna

Jesteś tutaj: Strona główna Pomoc

Pomoc

Zasady platformy

23-12-2013
Sprawdź jak zacząć!

Co to jest pomysł?

26-03-2013
Pomysł to nic innego jak obraz w głowie, myśl lub zbiór myśli, które motywują nas do wykonania jakiejś czynności. Pomysł może być efektem spontanicznego przebłysku, długotrwałego myślenia i planowania jak również tak zwanej burzy mózgów.

Jak dodać pomysł?

25-03-2013
Każdy użytkownik serwisu ma możliwość zgłaszania swoich pomysłów, które mogą być komentowane, poprawiane i oceniane.

Jak oceniać pomysły?

24-03-2013
Oceniasz i jesteś oceniany! Dzięki dostępnym narzędziom badawczym każdy użytkownik może łatwo i szybko dostać informację na temat swojego pomysłu. Internauci wyrażają opinie biorąc udział w ankietach, sondach, publikując komentarze, a także oddając głos.

Co to są wolne pomysły?

22-03-2013
Wolne pomysły są nieprzypisanymi do projektów propozycjami użytkowników serwisu. Mogą one przybrać formę sugestii, inicjatywy lub konkretnej oferty.

Jak obserwować interesujący nas pomysły i projekty?

21-03-2013
Jeśli dany pomysł zainteresował Cię szczególnie i chcesz być z nim na bieżąco dodaj go do obserwowanych!

Co to jest projekt?

21-03-2013
Projekt to pytanie lub prośba o opinię kierowaną do użytkowników serwisu Dobre pomysły. Projekt, może dotyczyć rozwiązania konkretnego problemu lub oceny produktu, usługi itp. przy pomocy udostępnionych narzędzi takich jak sonda, pytanie otwarte itp

Co to są rangi userów ?

29-10-2012
Ranga to wyróżnienie nadawane Użytkownikowi zalogowanemu przez Administratora serwisu na podstawie aktywności w serwisie według poniższych kryteriów

Jak wystawić komentarz?

23-10-2012
Każdy zalogowany użytkownik serwisu ma możliwość wyrażania swojej opinii na temat opublikowanych projektów bądź pomysłów za pomocą komentarza.
Serwis zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies), czyli małych plików umieszczanych na komputerze użytkownika, podczas przeglądania stron www. Ciasteczka używane są do zapisywania informacji w celach reklamowych oraz funkcjonalnych. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.
Zamknij