Platforma konsultacyjna

Jesteś tutaj: Strona główna O narzędziu

O narzędziu

 

Sprinet to platforma, której celem jest skupienie społeczności zaangażowanej w proces Crowdsourcing’u, jak również wsparcie firm, instytucji i organizacji chcących poprawić jakość swoich produktów i usług.

 

Platforma Sprinet umożliwia dzielenie się pomysłami na roz­wój organizacji (firma, instytucja publiczna, organizacja non-profit) oraz rozwiązywanie zaistniałych problemów. Działa w oparciu o zasady Crowdsourcingu (CS). W dużym uproszczeniu oznacza to czerpanie wiedzy, pomysłów od społeczeństwa. Crowdsourcing jako proces polega na przekazaniu zadań, zwykle wykonywanych przez pracowników firmy, niezdefiniowanej grupie ludzi, a nawet całej społeczności w formie otwartego zaproszenia i przy wykorzystaniu narzędzi Web 2.0. Wszechstronność CS polega na możliwości zastosowania go w wielu aspektach działalności przedsiębiorstwa i do różnych celów: od budowania zaangażowania konsumentów w życie marek, ulepszania produktów i usług, po szukanie pomysłów, inspiracji i nowych rozwiązań.

 

Uproszczając definicję Crowdsourcingu możemy ją przyrównać do burzy mózgów, nazywanej również „giełdą pomysłów” lub „fabryką pomysłów". Jednak nową formą tego procesu jest pójście o krok dalej czyli zaproszenie do burzy mózgów całego społeczeństwa a pozyskiwanie wiedzy już nie z grupy lecz z całego tłumu nosi nazwę Corowdsuringu.

 

 

Zachęcam do współpracy.

 

SPRINET POLSKA Sp. z o.o.

tel. 519 051 369

ul. Legionów 31
35-111 Rzeszów

e-mail: biuro@sprinet.pl

 

Serwis zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies), czyli małych plików umieszczanych na komputerze użytkownika, podczas przeglądania stron www. Ciasteczka używane są do zapisywania informacji w celach reklamowych oraz funkcjonalnych. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.
Zamknij